Yükleniyor ...

1

Çalışacağınız sms firmasının Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından Yetkilendirilmiş Bir İşletmedir.

2

Size 7x24x365 Canlı Destek Hattından tüm sorularınaz yanıt alabilirsiniz. ?

3

Sisteme Nasıl Abone Olabilirim?Henüz Abonemiz Değilseniz,

Hemen ÜCRETSİZ Abone Olun Bölümüden Online Olarak Abone Olabilirsiniz.

4

Sms Paketlerinin Kullanım Süresi Ne Kadar?

SMS paketleri alındığı tarihten itibaren 2 yıl geçerlidir.

5

İletilmeyen Mesajlarıma Ne Oluyor?İletilmeyen ve zaman Aşımına Uğrayan sms’leriniz 48 saat içerisinde hesabınıza İade edilir.

6

24 saat Kesintisiz Sms Gönderimi Yapabilirmiyim? Sms Kredileriniz Bitse Dahi Günün her saati Online olarak SMS satın Alıp Gönderimlerinize Kesintisiz Devam Edebilirsiniz.

7

Detaylı Rapor Alabilirmiyim? Raporlarınızı ANLIK olarak Görüntüliyebilir Ayrıntılı Bir şekilde bilgisayarınıza İndirebilirsiniz..

8

Cep Telefonundaki Rehberimiz Sisteme Aktarabilirmiyim? Mobil Uygulamalarımız Sayesinde Akıllı Telefonunuzdaki Rehberiniz Aktarabilirsiniz.

BİLGİ BANKASI

01
“Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan; Sabit Telefon Hizmetleri, Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri (GSM), İnternet Servis Sağlayıcılığı; Altyapı İşletmeciliği Hizmetleri Lisanları almış, yurt içinde tüm operatörler ve önde gelen yurt dışı operatörleriyle ara bağlantı sözleşmelerini yapmış, bu çerçevede teknik bağlantılarını yedekli olarak kurmuş, karşılıklı doğrudan SES ve SMS çağrı sonlandıran Türkiye'nin Yeni Nesil Telekom Operatörüdür. ”
02
“Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan; Sabit Telefon Hizmetleri Sunmak Adına Yetkilendirilmiş STH-250 Lisans Numarası İle Hizmet Vermektedir. ”
03
“Atılan smsler kullanıcı hesabınız aktif edilirken gönderen kimliği olarak tanımlanmış firma adınız ile iletilicektir.(orn:ORGANİKTEL) ”
04
“Yaptığınız gönderimlerde karekter sınırlaması yoktur.Cep telefonu mantığında olduğu gibi 1 SMS 160 karekter uzunluğundadır ve 1 kredi ile ücretlendirilir.7 SMS uzunluğuna kadar(1071 karekter) yapabilirsiniz. ”
05
“Gönderim yaptığınız sms’ler uzunluk fark etmeksizin karşı tarafa tek bir sms olarak iletilir. ”
06
“Günün Her Saati Online Olarak SMS SATIN alabilir KESİNTİSİZ GÖNDERİMLERİNİZE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ”
07
“DETAYLI BIR SEKILDE GONDERIM RAPORLARINIZI ALABILIRSINIZ.TARIH ARALIGI SECEREK ISTEDIGINIZ TARIH ARALIGINDA ARATTIGINIZ RAPORLARINIZ BİLGİSAYARANIZA CSV OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. ”
08
“PC’NİZDEKİ BÜTÜN EXCEL DOSYALARINIZIN SİSTEME AKTARIMINI SAĞLIYABİLİRSİNİZ(FORMAT FARKETMEKSİZİN XLS,XLSX VB.) ”
09
“Türkiye'de Bir İlk Gönderim Yaptığınız Mesajlara Operasyon Süresi Belirleyen İstediğiniz Saat Aralığında Mesajlarınızı Sonlandırabilirsiniz.Geçerlilik Süresi Belirliyebilirsiniz. ”
10
“ÇŞĞİıçğ Gibi türkçe Karekterleri attığınız mesajlarda kullanabilirsiniz ”